Ivka & Feri

22 February 2019

Vieš ako sa volá ženích, ktorý by si pokojne zopakoval celú svadbu ešte raz? František! Toto som počula zo ženíchových úst naozaj po prvýkrát a bolo to skutočne úprimné. Koniec koncov Ivka vie, prečo si Feriho vybrala :)

Svadbu Ivky a Feriho mal fotiť môj dobrý kamarát, fotograf Štefan Strýček. Niekedy je však zdravie na prvom mieste, a tak som Števa počas svadobného dňa zaskočila za foťákom ja. 

Teším sa z toho, lebo som spoznala skvelých vysmiatych ľudí s veľkou dávkou energie, ktorí si naplno užívali každý jeden moment svadobného dňa. Sú to pre mňa vzácne chvíle, lebo za posledné roky som na Kysuciach netrávila veľa času a možnosť spoznať nových ľudí z rodného mesta sa blížila k nule. Je to o to príjemnejšie, keď spoznáš ľudí na rovnakej vlne.

Tu sa opäť vraciam k môjmu obľúbenému pozorovaniu, že manželstvo sa často nesie v podobnom duchu, v akom mladomanželia prežijú ich svadobný deň. Toto bude určite aktívne, veselé, hravé a spontánne :).

Inak, Ivka je tiež skvelá fotografka a jej portfólio nájdeš TUzenich-nevesta-portretne-fotografiezenich-nevesta-portretne-fotografiezenich-nevesta-portretne-fotografiesvadobny-fotograf-portretove-fotografie-korna-kysucesvadobny-fotograf-portrety-kysuce-korna-zenich-nevestasvadobne-pripravy-nevestasvadobne-pripravy-nevestasvadobne-pripravy-zenichsvadobne-pripravy-zenichsvadobne-pripravy-zenichsvadobny-veteranzenich-vystupuje-veteranodobierkaodobierka-viazanie-kystkyodobierka-cadca-nevestasvadba-kostol-rakova-kysucesvadobny-obrad-kostol-rakova-kysuce-svadobny-fotografsvadobny-obrad-kostol-rakova-kysuce-svadobny-fotograf-nevesta-s-otcomsvadobny-obrad-kostol-rakova-kysuce-svadobny-fotografsvadobny-obrad-kostol-rakova-kysuce-svadobny-fotografsvadobny-obrad-kostol-rakova-kysuce-svadobny-fotografsvadobny-obrad-kostol-rakova-kysuce-svadobny-fotograf-svadobne-slubysvadobny-obrad-kostol-rakova-kysuce-svadobny-fotograf-svadobne-slubysvadobny-obrad-kostol-rakova-kysuce-svadobny-fotograf-svadobne-slubysvadobny-obrad-kostol-rakova-kysuce-svadobny-fotograf-obruckysvadobny-obrad-kostol-rakova-kysuce-svadobny-fotografsvadobny-obrad-kostol-rakova-kysuce-svadobny-fotografsvadobny-obrad-kostol-rakova-kysuce-svadobny-fotografsvadobny-obrad-kostol-rakova-kysuce-svadobny-fotografsvadobny-obrad-kostol-rakova-kysuce-svadobny-fotografsvadobny-obrad-kostol-rakova-kysuce-svadobny-fotografsvadobna-hostina-kysuce-svadobny-fotografsvadobna-hostina-kysuce-svadobny-fotograf-penzion-krivan-korna-rozbijanie-tanierasvadobna-hostina-kysuce-svadobny-fotograf-penzion-krivan-kornasvadobna-hostina-kysuce-svadobny-fotograf-penzion-krivan-kornasvadobna-hostina-kysuce-svadobny-fotograf-penzion-krivan-kornasvadobna-polievka-zenich-nevestasvadobna-hostina-kysuce-svadobny-fotograf-penzion-krivan-korna-prvy-tanecsvadobna-hostina-kysuce-svadobny-fotograf-penzion-krivan-kornasvadobna-party-hostina-fotograf-krivan-kornasvadobna-hostina-kysuce-svadobny-fotograf-penzion-krivan-korna-partysvadobna-hostina-kysuce-svadobny-fotograf-penzion-krivan-korna-tortasvadobna-party-hostina-fotograf-krivan-korna-cepcenie

Obrad: Kostol narodenia Panny Márie, Raková

Svadobná hostina: Penzión Kriváň, Korňa

Fotopríslušenstvo: Fujifilm XT-2, Fujinon FX 23mm/F1.4, Fujinon FX 56mm/F1.2, Samyang 12mm/F2

Top