AKCIE A SÚŤAŽE

vernisaz-vystavy-tvory-slovenske


2. miesto v súťaži #FEELAUSTRIA


Moja fotografia s názvom "POZOR, PADAJÚ HVIEZDY" získala 2. miesto v súťaži #feelaustria. Ďakujem porote, veľmi sa z toho teším! Celkové výsledky súťaže nájdeš na ePhoto.sk

 vianocna sutaz

VIANOČNÁ SÚŤAŽ - OBDARUJ SVOJHO PRIATEĽA

Čas vianočný pred dverami a FOTOOBRAZ V HRE :). Zaželaj svojmu priateľovi krásne Vianoce a vyhraj pre neho obraz z fotosérie TVORY SLOVENSKÉ.

Pravidlá hry nájdeš na:  https://bit.ly/2SJixAhTeším sa, že TVORY SLOVENSKÉ budete môsť zočiť naživo už po druhýkrát. Tento raz v Makovického dome a 77 SMER CLUB-MUSIC BAR v Žiline. 


Ak máte záujem o výklad k jednotlivým fotografiám, prípadne ak vás zaujíma aj to, ako som sa dostala k foteniu ľudových motívov, rada vám sa s vami porozprávam 10. novembra 2018 počas podujatia TANEČNÝ DOM v 77 SMER CLUBe

tvory slovenske makovickeho dom zilina
Počas multižánrového festivalu INAKE v centre Košíc si môžete pozrieť  môj  najnovší fotografický projekt TVORY SLOVENSKÉ, v ktorom pomocou dvojitej expozície prepájam (vý)tvory prírody s (vý)tvormi človeka – pôvodnými ľudovými odevmi. Vzniknuté diela dávajú priestor na úvahy siahajúce k prapodstate človeka, jeho charakteru a spätosti s prírodou. 

Festival INAKE sa uskutoční v dňoch 1.-2. júna 2018 v Auparku Košice

inake
Top